Nájezd do sprchového koutu

Někdy to jinak nejde – navzdory doporučením, předpisům, praxi a všemu ostatnímu je občas v koupelně tak málo místa, že je nutná improvizace. Před nedávnem se  na nás obrátil klient […]

Červená, oranžová, zelená… ale co vám to řekne?

Tentokrát malá připomínka z tisku – krátké zamyšlení na rozdílnými přístupy k monitoringu bariér… Rozhovor s členy sdružení go-ok Ivanem Páleníkem a Miroslavem Zemanem.

Jak to nemá vypadat – Kazaň

Místo vysvětlování „správných“ norem je občas lepší použít odstrašující příklady. Někdo se pobaví, jiného zamrazí. Naštěstí nešlo o „pravého“ vozíčkáře a na akci byl dobře vyzbrojen…

Vstup do prodejny se čtyřmi schody

Často se nás ptají zákazníci na konktrétní cenu řešení bariér v jejich firmě nebo domu. Rozhodli jsme se, že Vám budeme tyto ukázkové kalkulace publikovat, protože Vás to bude možná inspirovat k řešení Vašich vlastních bariér. Dnes to však pojmeme trochu jinak.

Mini-nájezd do prodejny

Často se nás ptají zákazníci na konktrétní cenu řešení bariér v jejich firmě nebo domu. Dnes Vám příkladově naceníme malé řešení schodku do prodejny s dětskou obuví.

Jak snadno vyřešit dva schody u rodinného domku

Často se nás ptají zákazníci na konktrétní cenu řešení bariér v jejich firmě nebo domu. Dnes jsme připravili řešení dvou malých schodů v rodinném domu nedaleko Brna.